Informace a nápověda

 
 
 
 

Tuning Galerie

 
 
 

Odkazy

 
 
 

Tuning forum

 

 Tuning Galerie

 
  

   O auto tuning galerie

Auto Tuning galerie Vám nabízí webový prostor pro Vaše tuning fotografie s tuning tématikou.

 

Můžete se tu pochlubit Vaší kárkou, eReSem souseda :-), nebo se podělit o zajímavé fotografie z tuningových akcí...

 

 

 

 

Jak přidávat fotografie?

 

Stačí se jen jednoduše zaregistrovat a můžete se hned přihlásit pak už stačí jen vybírat fotky pro vložení.

Ještě Vás musím upozornit na velikostní limit vkládaných fotografií. Tím je velikost dat 350 kb a maximální rozlišení 1600 x 1200 pixelů.

 

Takto velká fotografie je k prohlížení naprosto dostačující a především nebudete muset na načtení každé fotky čekat zbytečně dlouho.

 

Ke snížení velikosti vkládaných fotek mohu doporučit třeba Web Album Generator., který zvládne upravit automaticky více fotek najednou. Jedná se o freeware, takže je úplně zdarma a můžete si ho stáhnou zde: Web Album Generator 1.6.5  a má jen asi necelý 1 Mb.

 

Veškeré Vaše objemnější fotografie stačí prohnat tímto softwarem,

který je optimalizuje pro použití na webu, což se může hodit nejen pro tento web.

 

Pohodlné prohlížení Vám přeje admin J.Jansa a celý tým tuning galerie.

 

O Auto Tuningu

Auto Tuning vznikl okolo 70 až 80. let. Tehdy ale ještě nikdo nevěděl, že slovo tuning vůbec existuje. Majitelé Škodovek se chtěli odlišit od ostatních, a tak si začali vyrábět různé díly na své škodovky. Nejvíce se upravovali Škodovky 100 a 110, ale také se upravovali 105, 120, 130 a 135. Tuning se pomalu vyvíjel, a tak se začali na scéně objevovat různé tuning firmy. Lidé si začali na své miláčky pořizovat díly vytvořené firmami zaměřené už na tuning.

Slovo tuning znamená v  angličtině "ladění" ne náhodou se teď toto slovo používá i v motorismu. Dnes už, naštěstí, rozlišujeme ještě mezi tuningem a stylingem, ale obecně tuning platí pro všechny změny na autě. Když už jsem u toho rozdělení na tuning a styling, pojďme si nejdříve povědět něco o tom stylingu.
Styling jsou úpravy především designové, prostě ty, které jsou vidět. Mezi ně patří např. výměna nárazníku, sportovní prahy, litá kola, většinou těch největších možných rozměrů, výměna světel (předních nebo zadních, většinou za čirá), spoilery, křídla a mnoho dalších doplňků, které mohou mít, a většinou mají pouze, estetický dojem.

Interiér není také zdaleka ošizen. Tuneři i jemu věnují náležitou péči a tak se, po usednutí za volant, můžeme setkat např. se sportovními pedály nebo volantem, sportovní sedačkou nebo sedačkami, vícebodovými sportovními pásy, ale dnes už i velice výkonnou autohifi soustavou. Díky stylingu se auto může proměnit v něco, v čem už byste nepoznali původní stroj.

A  co je to teda ten tuning? Tak to jsou  úpravy které zlepšují výkon a technické parametry vozu.. Mohou to být úpravy na motoru, brzdách, podvozku , jsou to úpravy hlavně technického rázu.
 

 

Kontakt::
mobilní telefon: +420 603 978312
E-mail: jansajirka@seznam.cz
Web: http://www.jansajirka.wz.cz/
ICQ:227-526-755

 

 


 

Důležité otázky a odpovědi na ně

Otázka: Jak se registrovat?
Odpověď: Jdi na "Registovat" a vyplň potřebná pole. Není třeba čekat na aktivační email.po registraci vám bude zpřístuněna část pro registrované se spoustou výhod.
 
 
Otázka: Jak se přihlásit?
Odpověď: Jdi na "Přihlásit", vyplň formulář (jméno a heslo) a je hotovo.
 
 
Otázka: Zapomněl jsi heslo?
Odpověď: Na stránce s přihlášením je odkaz "Zapomněl jsem své heslo" klikni, vyplň mail uvedený při registraci a heslo Ti bude zasláno.
 
 
Otázka: Jak ohodnotit obrázek?
Odpověď: Klikni na náhled, dole jsou obrázky s hvězdičkami, čím víc hvězdiček, tím lepší ohodnocení.
 
 
Otázka: Jak přidat komentář k obrázku?
Odpověď: Klikni na náhled obrázku a dole je formulář pro přidání komentáře, je nutné vyplnit a poslední pole slovem "Ano" z důvodu ochrany proti spamu.
 
 
Otázka: Jaký typ souborů a jaká velikost je možná nahrát na server?
Odpověď: Je možné nahrát soubory typu jpg a png, další nedoporučujeme. Co se týká velikosti jednoho souboru, tak ta je omezena na 350 Kb a rozměr je omezen na 1600 px.
 
 
Otázka: Jak vytvořit soukromou galerii?
Odpověď: Nejdůležitěší je se úspěšně zaregistrovat, pak kliknout na odkaz (uprostřed stranky) "Vytvořit / organizovat moje galerie", dále kliknout na "Nový/á" a vyplnit název své galerie. Nyní už jen kliknout na "Potvrdit" , "OK" a "Pokračovat".
 
 
Otázka: Jak přidat obrázek do soukromé galerie?
Odpověď: Po úspěšném registrování a vytvoření galerie klikněte na odkaz (nahoře) "Upload obrázku". Nyní do formuláře zadejte soubory, které chcete vložit. Klikněte na "Pokračovat", a znovu "Pokračovat", nyní už jen vyberete Galerii (pokud jich máte víc) a můžete vyplnit další informace o souboru, klikněte na "Pokračovat" a poté bude obrázek aktivní.
 
 
Otázka: Co jsou cookies?
Odpověď: Cookies jsou malé, bezpečné soubory ukládané do počítače návštěvníka, ve kterých jsou uloženy potřebné informace k správnému fungování těchto stránek.
 
 
Otázka: Máte nějaký jiný dotaz?
Odpověď: V případě jiných dotazů, přání a stížností piště na tento mail: jansajirka@seznam.cz.
 
 

Navigace na stránce

Otázka: Co je "Uživatelské galerie"?
Odpověď: Co k tomu dodat, prostě jsou zde všechny osobní galerie.
 
 
Otázka: Co je to "Wallpapers"?
Odpověď: Zde jsou seřazeny tapety podle data přidání. Nejnovější jsou poslední.
 
 
Otázka: Co je to "Poslední komentáře"?
Odpověď: Zde jsou komentáře k tapetám od uživatelů.
 
 
Otázka: Co je to "Nejprohlíženější"?
Odpověď: Zde jsou tapety seřazeny podle počtu shlédnutí.
 
 
Otázka: Co je to "Nejlépe hodnocené"?
Odpověď: Zde jsou tapety seřazeny podle ohodnocení od návštěvníků.
 
 
Otázka: Co je to "Oblíbené"?
Odpověď: Zde jsou tapety, které si označíš jako oblíbené.